Víkendový kemp 18. 4. – 19. 4. z důvodu nařízení vlády (COVID-19) zrušen, další informace přineseme příští týden

14. dubna 2020

Poprvé za 10 let působení našeho projektu P. N. HOCKEY jsme nuceni změnit plán a zrušit víkendovou akci 18. – 19. 4. 2020 zaměřenou na vedení kotouče. Situaci budeme řešit operativně a reagovat na aktuální situaci. 

Komentář k situaci

Se sdělením tohoto rozhodnutí jsme čekali na jednání vlády dnes 14. 4. 2020. Ačkoliv vláda vydala předběžný plán uvolňování, jedná se pouze o rámcový plán, který se může měnit. Jsme v  kontaktu s provozovatelem ZS Vyškov panem Křetínským, který je kompetentní osobou ihned  oficiální verzi vládního prohlášení předá právníkům k právnímu rozboru a o další situaci Vás budeme informovat během příštího týdne. 

Naše akce v omezeném režimu

Je zřejmé, že jakmile se akce spustí, budou v omezeném režimu a kemp nebude moct být v nejbližší době z důvodu v rozsahu veškerého komfortu a kapacit, jak jsme byli dlouhé roky zvyklí. Máme připraveno několik krizových variant a bezpečnostních opatření, aby při spuštění menších akcí vládou ČR jsme byli ochotni reagovat na většinu předpokládaných opatření. Chceme samozřejmě náš program spustit v omezeném režimu, jakmile to bude možné, nicméně prioritou je udělat maximum pro bezpečný průběh a zdraví všech účastníků. Samozřejmě žádná opatření nikdy nemohou být stoprocentní.

Zálohy – postup při jejich řešení

V případě, že chcete zálohu z tohoto víkendového kempu ihned vrátit, máte na to samozřejmě právo z důvodu zrušení akce ze strany naší společnosti a z důvodu zásahu vyšší moci (COVID-19). V tomto případě pošlete žádost o vrácení zálohy s uvedením čísla účtu pro vrácení zálohy na info@pnhockey.cz. Pokud však o vrácení nezažádáte, o zálohu nepřijdete a převedeme Vám ji na další přihlášené akce. I kdyby nastala situace, že neproběhne ani jedna z přihlášených akcí z výše uvedeného důvodu, na základě Vašeho přání, buď součet zaplacených záloh vrátíme, nebo převedeme do dalšího ročníku.

Věříme, že tuto situaci společně zvládneme ve zdraví, náš program pro děti pak bude ještě lepší a zábavnější a že všichni si sport v jakékoliv podobě budeme více užívat.Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat