Víkendové kempy: KLIČKOVÁNÍ - 14. 5. – 15. 5. 2022, Vyškov

9. listopadu 2021

Představujeme víkendový kemp zaměřený na KLIČKOVÁNÍ, který se uskuteční v termínu 14. 5. – 15. 5. 2022 na zimním stadionu ve Vyškově.

REZERVACE HRÁČI ZDE / BRANKÁŘI ZDE

Víkendový kemp zahrnuje celkem 5,5 hodiny výuky na ledě:

Každý den zahrnuje také warm up mimo led, teorii u videa a kompenzační cvičení.

Brankáři mají v sobotu 30 min. speciální brankářský trénink s tím, že po celý kemp je přítomen trenér brankářů. 

Kličkování

Zaměřujeme se na výuku a zdokonalování základních typů kliček:

Vyučujeme další typy kliček (postavených na principech základních typů kliček):

Kličkování

Hry na malém prostoru

Součástí kempu jsou také hry na malém prostoru, ve kterých dochází k aplikaci vyučovaných bruslařských dovedností do herních podmínek, modelujeme různé herní situace pod časovým a prostorovým tlakem. Cílem těchto her je efektivní zapojení myšlení, rozvoj kreativity a přenos naučených individuálních dovedností do herního prostředí, které tyto dovednosti posouvá na další úroveň.

Současný trend, systém naší práce a metodika

Trend současného hokeje nám udává NHL, kdy se hokej neustále zrychluje a klade čím dál větší nároky na bruslení i dovednosti hráčů (útočné i obrané), které jsou využívány ve prospěch týmového výkonu. Analyzujeme dovednosti nejlepších hráčů NHL a jejich rozbory využíváme jako inspiraci pro naše výuky.

Vše máme podepřeno studiem nejnovějších světových trendů, zahraničních stáží a především 17 letou praxí hlavního trenéra Ing. Pavla Neumana, MBA (držitele nejvyšší A-licence) u kategorií přípravek, žáků, dorostu a juniorů na nejvyšší úrovni a také již zkušenosti se seniorským hokejem. Náš projekt velmi úspěšně funguje již 10 let a výuk se účastnili úspěšní hráči jako je Filip Chytil (NHL), Jakub Galvas (NHL)  nebo obránce Komety Brno Radek Kučeřík

Další víkendové kempyNapište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat