Spolupráce s HOWIES - slevový poukaz pro naše klienty

27. května 2019

Další společností se kterou spolupracujeme je firma HOWIES, která se zabývá produkcí hokejových pásek a dalších doplňků. Vyjednali jsme také POUKAZ NA 20 % SLEVU PRO VŠECHNY NAŠE KLIENTY, který naleznete na VAŠEM ÚČTU P. N HOCKEY úplně dole na stránce. 

O HOWIES

Originální americký výrobek, který je na trhu již více jak pět let a je jednou z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších pásek na americkém trhu. Howies páska je výrobek prvotřídní kvality uznávaný na celém světě. Vydrží déle než pásky jiných výrobců. Vyrábí se za použití pevnějších a odolnějších lepidel. Je odolná vůči vodě víc než kterákoliv jiná páska. Na světě je celá řada výrobních procesů a celá řada materiálů používaných k výrobě pásek. Proto, aby naše páska splňovala přesně to, co od ní potřebujeme, jsme dlouho kombinovali různé postupy tak, aby výsledný produkt co nejvíce vyhovoval nám - hokejistům.

Varování! Na trhu je celá řada levných pásek, ale mnoho z nich je jen odpad a nebo pásky druhé jakosti vyráběné jako vedlejší produkt.

Firma Howies není se nespecializuje pouze jen na hokejové pásky, ale nabízí celou další škálu hokejových doplňků. Které naleznete na stránkách www.howieshockeytape.cz.

Kde najdete HOWIES?Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat