Sdělte nám svůj pohled - Dotazník pro rodiče a hráče P. N. HOCKEY

23. června 2020

Náš program funguje již 10 let a od počátků se neustále vyvíjel. Na tom, že náš projekt je úspěšný máte velkou zásluhu i Vy rodiče mladých hráčů, kteří naše akce navštěvujete. Máme jednoznačně nastavenou filozofii a metodiku pro výuku dovedností, neustále se snažíme pracovat na vzdělávání a doplňování trenérského týmu. Vás jako rodiče i mladé hráče však považujeme za rovnocenné partnery našeho projektu, zajímají nás Vaše názory, které nám mohou pomoci zkvalitňovat náš program pro Vaše děti, pro které je program určen. Více naleznete v dotazníku a průvodním dopise. 

Dotazník pro rodiče a hráče P. N. HOCKEY 

Dobrý den,

jelikož si Vás vážíme a zajímají nás Vaše názory, chtěli bychom požádat o několik minut času k vyplnění následujícího dotazníku.

Již 10 let máme jasnou filozofii ve výchově hráčů, propracovanou metodiku a v tomto směru si věříme, nicméně Vaše názory jsou pro nás cenné, aby náš společný projekt pomáhal mladé hráče rozvíjet co nejlépe a ve formě, která Vám bude vyhovovat.

Věříme, že pomůžeme hráčům v jejich rozvoji a další mladí hráči navážou na úspěchy hráčů, kterými jsou například Filip Chytil, Jakub Sirota, Radek Kučeřík a další.

ODKAZ ZDE:

https://www.survio.com/survey/d/P9Y5U6V5N6E8U5Q6CNapište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat