První mini-kemp Technika hole a vedení kotouče za námi

23. dubna 2014

V sobotu 26.4. 2014 proběhl na Hokejové hale dětí a mládeže mini-kemp zaměřený Techniku hole a vedení kotouče. I přesto že u mladých hokejistů byly vidět v technice hole některé nedostatky, byli jsme velmi potěšeni přístupem chlapců (i dívek), kteří skutečně se snažili všechna cvičení provádět s velkým zaujetím.

Mladí hráči absolvovali dva výukové bloky, kde byly jednak cvičení zaměřené na techniku hole a práci s holí, následně vedení kotouče spojené s bruslením, případně dalšími dovednostmi. Třetím typem cvičení byla cvičení zaměřená na vedení kotouče v herních podmínkách na malém prostoru pod tlakem. Poslední třetí led si hráči tyto dovednosti mohli vyzkoušet ve hře 3-3 na malém prostoru.

Všem mladým hráčům i jejich rodičům děkujeme a těšíme se na další akce. Nejbližší akcí je mini-kemp zaměřený na kličkování a krytí kotouče, který se uskuteční v sobotu 3. května rovněž v Hokejové hale dětí a mládeže v Brně. Všem přihlášeným zašleme nejpozději ve čtvrtek rozdělení do skupin a časový harmonogram akce.Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat