Přípravy na HLAVNÍ PROGRAM naplno pokračují (i přes situaci ohledně koronaviru)

12. března 2020

Přípravy na náš HLAVNÍ PROGRAM se startem 18. dubna 2020 nadále pokračují v nezměněném režimu i přes situaci ohledně koronaviru. Pevně věříme, že náš program začne ve stanoveném termínu a proběhne bez jediného výkyvu tak, jako již předcházejících 10 let od jeho vzniku v roce 2010, kdy každý rok šel kvalitativně krok za krokem dopředu a stále nabízí propracovanější program. 

Nikdo se stoprocentní jistotou nemůže říci jak se situace vyvine, situaci rozhodně nepodceňujeme, ale nepodléháme panice. Jak jsme již uvedli v poledních hodinách  dne 11. 3. 2020 na sociálních sítích (FB, Instagram ), kdy jsme měli připravená bezpečnostní opatření. Věříme však, že do začátku našeho programu již budou mírnější opatření, případně bude již vše bude mít standardní průběh. 

V záplavě mediálních zpráv přidávám stanovistko člověka, se kterým na klubové úrovni spolupracujeme. Jedná se o dnešní vyjádření MUDr. Tomáše Soukupa, Ph.D. lékaře a vedoucího laboratoře kmenových buněk (UK v Praze, LF v Hradci Králové), který se zabývá transplantací orgánů:

"Hlavně prosím žádná panika, není k ní důvod i když z médií a prohlášení mocných to tak vypadá (jen pro zajímavost v letošní chřipkové sezóně bylo hospitalizováno na JIP 250 pacientů s chřipkou a 50 jich zemřelo... o tom většina ani neví.... jooo a nakažených respirační infekcí včetně chřipky bylo v letošní sezóně 1323 na 100.000 obyvatel). TEDY pečujte o své zdraví, dobře a pestře se stravujte, spánek minimálně 7 hodin, skvělá hudba, pohoda a klid. Lidská imunita je mocná a regenerace těla je výborně nastavená od přírody" napsal MUDr. Tomáše Soukupa, Ph.D. dne 12. 3. 2020 na svém FB profilu, kterého citujeme po telefonickém svolení. 

V případě jakékoliv změny či aktuálních informací budeme ihned kontaktovat pomocí e-mailu, webu a dalších sociálních sítí (FB, Instagram). 

Těšíme se na VásNapište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat