NABÍDKA LAST MINUTE (i na část kempu): HLAVNÍ KEMP 2021 pro ročníky 2008 - 2014 (21. - 24. 7., ZS Vyškov)

8. července 2021

Na HLAVNÍ KEMP 2021 v termínu 21. - 24. 7. 2021 pro ročníky 2008 - 2014 máme poslední volná místa pro hráče a brankáře. Přihlásit se můžete na celý kemp nebo v rámci nabídky LAST MINUTE i na část kempu bez ubytování, ale pouze dle domluvy na telefonním čísle +420 723 262 575.

den

Bruslení (technika, agility, hry) - Vedení kotouče Hra na malém prostoru + střelba

2.

den

Bruslení (technika, agility, hry) Kličkování a krytí kotouče  Přihrávání a střelba Hra na malém prostoru + střelba

3.

den

Bruslení (technika, agility, hry) Agility & koordinace Herní intelekt Hra na malém prostoru + střelba

4.

den

Bruslení (technika, agility, hry) Obranné dovednosti Herní situace 1-1 Hra na malém prostoru