P.N. HOCKEY – YOUTH ICE-HOCKEY DEVELOPMENT PROGRAM

18. října 2015

Náš program pro rozvoj mládežnického hokeje P.N. HOCKEY v současné době patří mezi jeden z nejrozšířenějších privátních projektů v ČR.

Projekt má historii od roku 2010 a v současné době od dubna do července nabízí kompletní mimo sezónní program:

Kvalita programu

Kvalita našeho programu je dlouhodobý proces, na kterém se neustále pracuje. Snažíme se pořád aktivně reagovat na současné trendy v moderním hokeji a také sledovat světové směry týkající se tréninku. Doplňujeme či dokonce navrhujeme některé pomůcky využívané pro výuku dovedností a v rámci trenérského týmu neustále diskutujeme a analyzujeme všechna cvičení i náš program a i pro všechny členy našeho trenérského týmu jsou naše akce velmi inspirující.

Práce s mladými hráči

Nejčastější náplní našeho programu je především efektivní výuka a zdokonalování hokejových dovedností spolu s hrami na malém prostoru. Snažíme se však, aby hráči v rámci našeho programu měli možnost srovnání ve své kategorii, konkurenční prostředí, ale také aby hráči se naučili spolupracovat mezi sebou a trenéry, učili se pokoře, poctivosti, pracovitosti a především respektu ke všem lidem nejen v hokejovém prostředí. Zároveň chceme v mladých hráčích zakotvit, že pokud se stanou úspěšnými, aby nezapomněli, kde se narodili, v jakém klubu se hokej učili a uchovali si i dobré vzpomínky na čas strávený v našem programu a zpětně pak pomáhali tam, kde je to potřeba.  

Náš tým

Velmi důležitou součástí vytváření kvality našeho programu je správný výběr trenérů, asistentů a demonstrátorů. Spolupracujeme s lidmi, kteří mají vztah k mládežnickému hokeji a většina z nich pracuje v mladými hráči v klubech. Je pro nás důležitý charakter, znalosti, zkušenosti, ochota se vzdělávat, spolupracovat a spousta dalších vlastností. Skládáme tým odborníků a převážně mladých progresivních lidí doplněný o pár zkušenějších trenérů s praxí v zahraničích či se špičkových mládežnických soutěží.Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat