P.N. HOCKEY v roce 2024 nabízí program pro všechny věkové kategorie, nově od nejmladšího ročníku 2017

12. ledna 2024

Hlavní program P. N. HOCKEY 2024 nabízí akce pro všechny věkové kategorie od ročníku 2017, přes žákovské, dorostenecké a juniorské kategorie až po profesionální hráče. V rezervačním systém jsou konkrétní věkové kategorie u jednotlivých akcí vypsány.  

REZERVACE: HRÁČI / BRANKÁŘI

Jednodenní a víkendové akce

Jsou zaměřeny na individuální dovednosti podle tématu akce, které jsou vyučovány formou stanovištního vyučování po malých skupinkách, přičemž výuka je přizpůsobena konkrétní věkové kategorii. Jsou určeny pro všechny mládežnické kategorie od ročníku 2017, přičemž největší zastoupení mezi těmito akci mají žákovské kategorie.

Dvojzápasy MODRÁ - BÍLÁ

Jedná se o modelové zápasy na celé hřiště určené pro ročníky 2015 - 2006 s tím, že zápasy jsou organizovány podle jednotlivých věkových kategorií, aby na sebe narážely vyrovnané formace. 

HLAVNÍ KEMP

Jedná se o čtyřdenní kemp jehož nosným pilířem je výuka bruslení, individuálních dovedností stanovištní formou po malých skupinkách a her na malém prostoru. Program je pochopitelně doplněn tréninky mimo led, kompenzačním cvičením a teoretickou výukou u videa. HLAVNÍ KEMP je rozdělen do dvou turnusů:

Brankářské kempy

Jednodenní brankářské kempy vedené progresivním a renomovaným trenérem brankářů Jiřím Sklenářem. Jsou určeny od ročníku 2017 pro všechny mládežnické kategorie.

JUNIOR A PROFI PROGRAM

Je složen z jednotlivých TRÉNINKŮ DOVEDNOSTÍ a JUNIOR A PROFI KEMPU. Tyto akce jsou určeny pro věkové kategorie dorostu, juniorů a profesionálních hráčů

TABULKA VĚKOVÝCH KATEGORIÍ

V tabulce naleznete přehled typů našich akcí s vazbou na věkové kategorie. Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat