Nové tréninkové dresy a dress code P.N. HOCKEY

10. března 2019

Náš projekt P. N. HOCKEY se každým rokem snažíme posvouvat dopředu a doplňováním kvalitních trenérů, pořizováním pomůcek a vybevaní na led i mimo led. Před novým ročníkem vždy řešíme jednu větší investici, přičemž letos jsme se rozhodli investovat do dress code Vašich dětí a pořídit nové tréninkové dresy, které jsou ve stejném designu jako zápasové dresy, které si můžete zakoupit. 

Nové tréninkové dresy

Jsou jako v minulých letech k zapůjčení zdarma, jsou ve stejném designu jako zápasové dresy, mírně zjednodušené bez jména hráče a čísla.

Zápasové dresy vlastní jméno a číslo (na objednávku)

Sadu zápasových dresů s vlastním jménem a číslem, která zahrnuje modrý a bílý dres, si můžete objednat a využívat na všechny akce P. N. HOCKEY.

Štulpny

Vzhledem k tomu, že jsme investovali do nových tréninkových dresů a je možnost zapůjčení, přičemž spousta dalších hráčů má zakoupené dresy, od letošního roku požadujeme zakoupení štulpen, které jsou dostání na každé naší akce P. N. HOCKEY a lze je pořídit před samotným kempem. Tyto štulpny budou za pořizovací náklady. Budete mít své mladé hokejisty hezky sladěné jak na fotkách, tak videích.Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat