Mini-kemp na individuální obranné dovednosti se vydařil

28. května 2014

V sobotu 31. května 2014 se uskutečnil Hokejové hale dětí a mládeže v Brně mini-kemp zaměřený na INDIVIDUÁLNÍ OBRANNÉ DOVEDNOSTI. Na tomto mini-kempu jsme především vyučovali obranné dovednosti jako odebírání kotouče holí, napadání v jízdě vpřed či v jízdě vzad nebo třeba blokování střel. 

Bylo vidět, že s obrannými dovednostmi měli nejen mladší, ale i starší hráči problém a to především s technikou provedení. Nicméně všichni hráči se snažily vstřebat spoustu informací a názorných demonstrací od trenérů a dokázali si zafixovat několik důležitých zásad. Bylo vidět, že výuka těchto dovedností je velmi důležitá i když z hlediska techniky a korekce velmi náročná jak pro hráče, tak i pro trenéry. Samozřejmě u tohoto tématu muselo docházet k razantnější korekci provedení i za cenu přerušení cvičení. Rovněž jsme rádi, že přijelo i několik nových hráčů, kteří se letos ještě našich akcí neúčastnili. 

Celý mini-kemp s trenéry hodnotíme velmi pozitivně. Není důležité dělat na pohled pěkná cvičení, ale je důležité trénovat efektivně a účelně. Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat