Mini-kemp KOORDINACE V DOVEDNOSTECH v sobotu 24. 4. z důvodu opatření vlády zrušen, řešíme pro Vás náhradní program v červenci

19. dubna 2021

Z důvodu stále trvajících epidemilogických opatřeních vlády, o jejichž smysluplnosti jako firma zastupující zájmy dětského a mládežnického sportu silně pochybujeme, bohužel je však musíme respektovat, jsme nuceni zrušit mini-kemp dne 24. dubna 2021 KOORDINACE V DOVEDNOSTECH (v rámci toho také tréninky JUNIORSKÉHO A PROFI PROGRAMU), který se měl uskutečnit na zimním stadionu ve Vyškově. 

Co když mám zaplacenou zálohu? 

V případě, že jste máte na tuto akci zaplacenou zálohu napište kdykoliv Vaši žádost na info@pnhockey.cz o převedení této zálohy na Vámi zvolený termín. Pokud byste se neozvali ihned o zálohu nepřijdete a na požádání Vám ji převedeme kdykoliv během letošního roku. 

Nadále platí, že dokud nedojde k rozvolnění ze strany vlády zálohy nemusíte platit. 

Náhradní program na červenec?

Jelikož ze strany vlády došlo k omezení našeho dubnového programu, snažíme se velmi intenzivně jednat o vytvoření bohatého červencového programu, který by měl trvat až do zahájení HLAVNÍHO KEMPU P. N. HOCKEY 2021. Dokud nebudou veškerá jednání úspěšně dokončena, nemůžeme zveřejňovat bližší informace. Pokud by se vše podařilo dojednat a nachystat, rádi Vás budeme informovat o možnostech účasti na výukách.

Držte nám palce :) 

Pojedeme NONOSTOP!!!

Už v minulém týdnu se nám podařilo vyjednat náhradní termín na víkendový kemp VEDENÍ KOTOUČE A KLIČKOVÁNÍ, který se uskuteční 3. - 4. července 2021 ve Vyškově. V současné době máme víkendový NONSTOP program od umožnění našeho startu vládou ČR minimálně do začátku července. Jak jsme výše uvedli řešíme program i na "hluché" období v červenci nejen o víkendech, ale i v rámci výuk v průběhu pracovních dní. 

Mrzí nás, že Vám nemůžeme přinášet lepší informace, i když bychom strašně chtěli. 

Děkujeme Vám za důvěru a těšíme se na Vás ihned jakmile to bude možné. Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat