Hry na malém prostoru USA HOCKEY 4/4

7. března 2018

Poslední díl ze série videí USA HOCKEY zaměřený na hry na malém prostoru. 

Video USA HOCKEY: Nobles Game

Hráči hrají v pásmu 3 na 3 na jednu branku. U týmu, který brání se postaví na stranu k hrazení další tři hráči, kteří jsou do hry zapojení v momentě, kdy bránící tým získá kotouč a přihraje spoluhráčům u hrazení. Bránící hráči, kteří dohráli, vyjíždí ven z pásma a z útočících se stávají bránící hráči, kteří po získání kotouče zase zapojují trojici svých hráčů, která se mezitím nachystá k bočnímu hrazení na druhou stranu. Hra je zaměřená na obrannou hru, pohyb a postavení v obraně a využívání obranných dovedností. 

Video USA HOCKEY: Mancini 2 vs 2

Hraje se na mini-hokejovém hřišti, které je rozděleno na poloviny. Na jedné polovině hrají hráči 2 na 2. Útočící se snaží prosadit a zakončit, bránící situaci ubránit, získat kotouč a zavést jej přes půl na útočnou polovinu, kde útočí a narazí na dva soupeře na druhé straně. V momentě kdy dva původně bránící hráči překročili polovinu, dva jejich soupeři z jejich původní poloviny střídají a naskakují za ně další bránící hráči. Hra je zaměřena na transition, což jsou přechody z útoku do obrany a naopak. 

Video USA HOCKEY: Regroup Game

Hra 3 na 3 na mini-hokejovém hřišti s tím, že vždy za pomyslnou brankovou čárou u vlastní branky stojí čtvrtý hráč. Každé mužstvo, které získá kotouč, musí nejprve nahrát do zadu svému čtvrtému hráči, najíždí si a zakládají útok. Hra je zaměřená na zakládání útoku a hru ve středním pásmu. Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat