Hlavní program P.N. HOCKEY 2015 nabírá obrysy

25. prosince 2014

Již na podzim se rozběhly přípravy na HLAVNÍ PROGRAM P.N. HOCKEY 2015. Na programu budou jednodenní v období od poloviny dubna do poloviny července 2015 jednodenní mini-kempy, doplněné zápasy Blue vs. White.

Vzhledem k tomu, že ještě nejsou dohodnuty přesné termíny s vedením zimních stadionů nelze ještě přesné termíny akcí spustit. Největší těžiště akcí by mělo být již tradičně v Brně v Hokejové hale dětí a mládeže, doplněné o zimní stadiony v Rosicích, event. v Bystřici nad Perštejnem či Jihlavě.

Jediný doposud definitivně dohutnutý je termín HLAVNÍHO KEMPU P.N. HOCKEY 2015, který se uskuteční 19.-22. července 2015 v zbrusu novém zimním stadionu v Bystřici nad Perštejnem s velmi kvalitním zázemím. 

Spuštění rezervací

NOVINKA !!! 

V organizaci kempů výrazně zvažujeme i jednu novinku, která by měla výrazně zefektivnit výuku a měla by se promítnout ve zlepšení bruslařských dovedností. Prozradíme ji až bude hotový kompletní program kempů, ale jsme přesvědčeni, že bude tato novinka znamenat výrazný posun v kvalitě a efektivitě našich kempů. Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat