HLAVNÍ KEMP 2017 byl velmi úspěšný

24. července 2017

HLAVNÍ KEMP P. N. HOCKEY 2017, který proběhl ve dvou termínech na zimním stadionu v Kroměříži byl velmi úspěšný. Kromě hráčů z České republiky se zúčastnili hráči například ze Slovenska, Rakouska a slušné zastoupení měli i hráči ze Švýcarska. Ve starší kategorii se zúčstnilo i dost hráčů z extraligy mladšího dorostu, staršího dorostu i juniorů. 

Kvalita a náplň kempu

Každým rokem se snažíme naší výuku a tréninkové jednotky stále více propracovávat, zabývat se detaily a zkvalitňovat trenérský tým. Prvořadá byla výuka na ledě, která byla doplněna tréninkem na suchu a rozborem techniky jednotlivých dovedností u videa.

Výuka na ledě

Na ledě jsme se zabývali technikou bruslení, skluzovým bruslením i bruslařskou agilitou, dále útočnými dovednostmi jako vedení kotouče, krytí kotouče, přihrávání a zpracování kotouče, střelba spolu s tečováním a dorážením. Z obranných dovedností jsme se zaměřenovali na obranné bruslení, pohyb a postavení, obrannou hru holí (odebírání kotouče) či napadáním, kontakt tělem (body contact) a u starších věkových kategoriích i hru tělem (body checking). Zařazeny byly i komplexní témata jako herní intelekt či herní situace 1-1 a vše bylo doprovázeno hrou na malém prostoru či drobnými hrami zaměřenými na rozvoje jednotlivých dovedností. Postarané bylo také o brankáře, kteří měli jak na ledě tak na suchu brankářský trénink pod dohledem trenéra brankářů. 

 Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat