Drobné úpravy hlavního programu pro letošní rok

24. března 2021

S přípravami na letošní ročník nezahálíme ani v tomto období. Jelikož věříme, že v brzké době dojde k rozvolnění vládních opatření, chceme být maximálně připraveni na začátek našeho programu, kterému jste věrni již více než 10 let. 

ZÁPASY MODRÁ - BÍLÁ

Vzhledem k tomu, že v současné době je na zimním stadionu v Rosicích ledová plocha rozpuštěna a nepodařilo se nám obdržet žádnou garanci, že v případě rozvolnění bude plocha ihned namražena, přesunuli jsme v termínu 9. 5. 2021 zápasy MODRÁ - BÍLÁ na zimní stadion do Kuřimi (v bezprostřední blízkosti Brna) a k tomu jsme přidali jsme ještě jeden termín na 30. 5. 2021.

Jen pro ubezpečení zimní stadion ve Vyškově v současné době jede v plném proudu, jelikož na něm probíhají soustředění reprezentace do 18 a 20 let. 

REZERVACE

Výběrové kempy pravděpodobně přesunuty

Výběrové kempy, které se tradičně uskutečňovali v Rosicích, budou s největší pravděpodobností přesunuty na další ročník. Chlapci ve věkové kategorii dorostu, juniorů nebo i profesionální hráči mohou využít naši bohatou nabídku JUNIORSKÉHO A PROFI PROGRAMU na následujících odkazech (dole na stránce):

Další informace přineseme v příštím týdnu

V současné době vzhledem k situaci ohledně COVID-19 nevyžadujeme pro zatím platbu záloh až do odvolání. Pokud máte zálohu zaplacenou, určitě o ní nepřijdete v případě, že by vládní opatření omezovala či narušovala náš připravovaný program. V příštím týdnu Vám přineseme krizový plán a postup, který by nastal v případě zásahu nařízení vlády do našeho programu. Abyste jako naši klienti, kterých si velmi vážíme, mohli být naprosto bez obav a měli všechny potřebné informace, jak budeme postupovat v případě změny či zrušení části programu z důvodu vyšší moci.Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat