COVID-19: Vyjádření k aktuální situaci, stavu rezervací a zálohám

27. února 2021

Vzhledem k aktuálním opatřením vlády pro měsíc březen Vás chceme ubezpečit, že pracujeme na tom, abychom v průběhu dubna mohli naše akce spustit, jak jste na nás vice než 10 let zvyklí. Pokud by měly nastat z důvodu k epidemiologické situaci určitá omezení budeme na ně operativně reagovat.

Každopádně věříme, že děti se v co nejkratší době vrátí ke sportu, který je pro jejich sportovní i osobnostní rozvoj velmi důležitý. Níže Vám přinášíme informace k rezervacím i zálohám. 

Rezervace na akce

Rezervace na akce jsou spuštěné a přípravy na naše akce probíhají dle plánu. V případě změn Vás budeme informovat. Pokud máte jakékoliv dotazy rádi Vám je zodpovíme na info@pnhockey.cz, případně na telefonním čísle +420 732 262 575.   

Zálohy

Zálohy vzhledem k aktuální situaci během března prozatím nepožadujeme, přihlášky Vám zůstávají v platnosti. V případě, že jste zaplatíili o svou zálohu však v žádném případě nepřijdete. I kdyby z důvodu opatření kvůli COVID-19 byla akce omezena či dokonce zrušena, záloha Vám u nás zůstává a využijete ji na jakoukoliv akci dle Vašeho přání. Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat