COVID-19: Další možnost pro přihlášené

17. dubna 2020

Vzhledem ke složité situaci ohledně COVID-19, kdy se situace řeší s právníky a čeká se na přesnější vyjádření ze strany vlády, se snažíme pro Vás a Vaše děti vytvořit nejlepší možné konkrétní alternativy v dané situaci. 

Alternativa za zrušené akce

Během této doby usilovně pracujeme na tom, aby v příštím roce 2021 byl program jako letos a pro akce zrušené nebo v případě rušení dalších již máme konkrétní termíny na tento ročník. Možnost převedení zrušené akce na příští rok. V praxi to znamená, že zrušená víkendová akce zaměřená na VEDENÍ KOTOUČE již je zajištěna na konkrétní datum v příštím roce. Tuto akci jsme již zařadili do rezervačního systému za stejných podmínek a ve stejné ceně jako v letošním roce. V případě nutnosti rušení dalších akcí ze strany nařízení vlády v tomto budeme pokračovat i u dalších akcí. Samozřejmě jsme si vědomi, že tato situace pro Vás není komfortní, ale vzhledem k vytíženosti ploch, začátku sezóny na ledě v měsíci srpnu v klubech a mámu časovému vytížení jako šéftrenéra mládeže a trenéra juniorů v Přerově je to z naší strany v současných dnech maximum.

Aktualizace možností řešení zaplacených záloh

Pro přihlášené se zaplacenou zálohu na akce zrušené kvůli COVID-19 tudíž přibývá nová možnost. Nabízíme Vám shrnutí následujících možností:

V každém případě o zaplacenou zálohu z důvodu COVID-19 nepřijdete. Přihlásit na nově vypsané akce se samozřejmě mohou i zájemci, kteří nebyli přihlášeni letos.

Akce "Cvičte s P. N. HOCKEY a posílejte videa" v plném proudu

Jelikož zatím zařízení vlády neumožňují konání hromadných sportovních akcí, je cvičení v domácích podmínkách jedinou možností jak rozvíjet pohybové schopnosti a specifické dovednosti s holí. Akce Cvičte s P. N. HOCKEY a posílejte videa, velmi úspěšně běží již přes měsíc a naše stories na FB i Instagramu jede téměř nepřetržitě již měsíc. Zapojili se mladí hráči i někteří trenéři, tak můžete stále posílat, pracovat na sobě a inspirovat tím ostatní. Videa je možné zasílat na FB i Instagram P. N. HOCKEY, na e-mail či přes WatsApp na čísle +420 723 262 575.

Další informace jak jsme již předeslali přineseme v příštím týdnu. 

Přejeme Vám hezký víkendNapište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat