Centrum pohybu Olomouc: FitPainFree

10. května 2019

Jednou z dalších společností se kterou spolupracujeme je Centrum pohybu Olomouc Lenky Fasnerové, která Vám nabídne prezentaci metody FitPainFree.

Prezentace proběhnou na následujících akcích

FitPainFree

U dětí všeobecně, ale u sportujících dětí tím více, je velice důležitá rovnováha a kompenzační cvičení, která vyrovnávají zatížení pohybového aparátu právě při sportu.

Je také důležité vytvoření správného návyku u dětí, že kompenzační cvičení jsou důležitou součástí tréninku.

Vždy je důležitá a smysluplná PREVENCE a upevňování správných pohybových stereotypů. FitPainFree je osvědčená, jednoduchá a velmi šetrná metoda cvičení podle P. Eqoscue, který je světovou jedničkou v oblasti „nelékařské“ úlevy od bolesti. Jeho metoda cvičení pomohla již tisícům jednotlivců zjistit, jak funguje jejich pohybový systém, aktivně se zapojit do cvičení a samoléčebného procesu a osvobodit se tak i od chronických bolestí.

Tuto metodu dovezla do České republiky před dvěma lety PaeDr. Hana Toufarová, která se jí přímo v USA naučila a vytvořila aplikaci, v které můžeme vytvářet individuální tréninkové plány klientům na míru, kdy dostávají do rukou přesný a názorný popis cviků.

FitPainFree odstraňuje:

Co Vám cvičení Fit Pain Free přinese?

Zjistíme skutečné příčiny bolestí

Vaše chůze, postoj a pohybové návyky způsobují zdravotní problémy a bolest. Na základě analýzy zjistíme skutečnou příčinu a zaměříme se na její odstranění.

Naučíme vás správně cvičit

Speciálními izovolovanými cviky naučíme správně pracovat vaše svaly. Tím odstraníme dysbalance, které vám způsobují potíže, díky kterým nežijete svůj život naplno.

Sestavíme cvičební plán na míru

Vytvoříme vám plán s přesným popisem jednotlivých cviků, abyste jej měli vždy po ruce. Budete si tak jisti, že cviky provádíte správně a to i sami, v pohodlí domova.Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat