Podpořte své zdraví a posilněte svou imunitu

13. května 2024

Od roku 2010 se snažíme nabízet kvalitní program rozvoje pro mladé hráče ledního hokeje, který se snažíme každým rokem zdokonalovat a posouvat dál. Chceme Vám jako našim klientům poskytovat servis jako benefit za důvěru, kterou v nás vkládáte. Ať už se jedná o možnosti konzultace na meetingu s rodiči během každého kempu či možnosti nákupu hokejové výstroje CCM se slevou.

V současnosti máte možnost podpořit svou imunitu a posílit své zdraví i zdraví svých dětí. Z našich zkušeností vyplývá, že zejména po Covidu je imunita dospělých i dětí horší, což pozorujeme také v klubech. Důvodů proč tomu tak je, můžeme nalézt mnoho (například ovoce v supermarketech dnes neobsahuje tolik vitamínů, jako tomu bylo dříve apod.).

Máme možnost Vám nabídnout špičkové produkty německé společnosti LR HEALTH & BEAUTY s více než 35 letou tradicí za velkoobchodní ceny. Ke konzultaci Vašeho zdravotního stavu jsou k dispozici lékaři této společnosti.

Více ve článku:

Podpořte své zdraví se zvýhodněnou cenou produktů LR HEALTH & BEUTY

Pro více informací či zájmu o produkty volejte +420 723 262 575 nebo pište e-mail na info@pnhockey.cz, případně osobně konzultujte v rámci meetingů s rodiči či individuálně na našich akcích.Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat